درباره ما


شرکت فناوران هوشمند کارنو بعنوان یکی از معدود شرکت های فعال در حوزه پیاده سازی نرم افزار با استفاده از تکنولوژی شرکت اوراکل بوده و بیشترین تجربه ما در زمینه فعالیت با ابزارهای Oracle ADFOracle BPM و Oracle Database می باشد که فعالیت در پروژه های بزرگ کشوری به همراهی همکاران تجاری معتبر برای ما همواره مایه افتخار و مباهات بوده است .

ما باور داریم سازمانهای بزرگ و متوسط نیاز به راهکارهای قابل اتکاء و کم دردسر دارند تا در فضای متنوع کسب و کار کنونی بتوانند بیشترین ارزش افزوده را ایجاد نمایند این کار تنها با ابزارهایی قابل انجام است که قبلا پاسخگویی مناسبی به نیازهای نرم افزاری شرکتهای بزرگ و متوسط داشته اند .

ابزارهای شرکت اوراکل جزء معتبرترین و مهمترین ابزارها و امکاناتی هستند که در دنیای فناوری اطلاعات میتوانند در کسب و کارهای بزرگ و متوسط مورد استفاده قرار بگیرند.

اوراکل ایران

یکپارچگی ، بالا بودن استانداردهای تولید و طراحی و پیاده سازی ، بروزرسانی مداوم ، کم بودن کشلات ناشی از عدم وجود پشتیبانی یا عدم یکپارچگی و … از مهمترین مزایای استفاده از تکنولوژی اوراکل است .

در پایان ما مدعی هستیم که شناخت خوبی از ابزارهای اوراکل داریم و قدرت و توان تحقیق و توسعه در خصوص پیاده سازی سامانه های راهکارهای نرم افزاری با استفاده از تکنولوژی اوراکل را دارا هستیم .

تماس با ما

تهران - شهران - فلکه دوم - خیابان یکم - خیابان شیخ الاسلامی - پلاک یک - واحد یک

---

درباره ما

شرکت فناوران هوشمند کارنو بعنوان یکی از معدود شرکت های فعال در حوزه پیاده سازی نرم افزار با استفاده از تکنولوژی شرکت اوراکل بوده و بیشترین تجربه ما در زمینه فعالیت با ابزارهای Oracle ADF – Oracle BPM و Oracle Database می باشد