سیستم جامع مدیریت فرآیندهای کسب و کار (Oracle BPMS)


در عصر جهانی شدن فشار بر روی کسب و کارها در راستای جهانی فکر کردن ، افزایش و تنوع رقبا، افزایش مقررات سختگیرانه، سرعت در نوآوری و افزایش تقاضا برای ارائه خدمات بهتر مشتریان افزایش یافته است.

افزایش استفاده از وسایلی مانند تلفن همراه، ابزارهای شبکه های اجتماعی، قابلیت های سامانه های ابری و تجزیه و تحلیل داده ها تاثیر عمیقی بر کسب و کار شرکت و فرآیندهای اصلی کسب و کار مرتبط با خود دارد. شرکت ها انتظار دارند تا بتوانند فرآیندهای کسب و کار چابک و منعطفی را پیاده سازی نمایند. Business Process Management Suite یا همان Oracle BPM Suite یک پلت فرم جامع، یکپارچه و قوی برای فعال کردن فرآیندهای کسب و کار هوشمند و تطبیق فرِآیندهای موجود با نرم افزار و خودکارسازی فرآیندها وهمچنین مدیریت یکپارچه مشترک است. اوراکل BPM سوئیت به کاربران تجاری اجازه می دهد تا فرایندهای خود و تجربه کاربر را در اختیار همکاری های موثر کسب و کار / فناوری اطلاعات قرار دهند.

 

مدیریت فرآیند کسب و کار با استفاده از Oracle BPM

با استفاده از از ابزار مدیریت فرآیندهای کسب وکار اوراکل می توان با پیاده سازی مدلهای نوین کسب و کار و تحلیل داده ها ابزارهای لازم برای مدیران در راستای اتخاذ مدل های بهینه کسب و کار را ایجاد نمود که باعث کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و بهبود و افزایش رضایت مشتریان می شود. به منظور دستیابی به کارایی عملیاتی، افزایش رضایت مشتریان، کاهش هزینه سربار و افزایش سود و تبدیل شدن به یک سازمان الکترونیک واقعی، شرکت ها باید به طور منظم و بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار اصلی خود در دستور کار داشته باشند. یک شرکت پیشرو در عصر دیجیتال نیاز به یک پلت فرم قوی BPM مانند پلت فرم اوراکل BPM برای ایجاد فرآیندهای کسب و کار هوشمند، سازگار، منعطف برای عملکردهای عملیاتی دارد.

Oracle Business Process Management Suite Overview
Oracle BPM Suite یک پلت فرم جامع با یک موتور زمان بندی واحد و یکپارچه برای پردازش، درج قوانین کاری،درج قوانین کسب و کار، درج وظایف انسانی، تهیه فرمهای نرم افزاری مورد نیاز است. این مجموعه با پشتیبانی از افکار انسان هایی که فرآیند را طراحی می کنند و بهره وری و کیفیت فرایند را افزایش داده و بهبود می بخشد. این قابلیت را با ارائه تجزیه و تحلیل در زمان صحیح و با ارائه اطلاعات شفاف افزایش می دهد. در نهایت، چابکی شرکت را با ابزارهای انعطاف پذیر افزایش می دهد.

توسعه مدل هدایت کسب و کار
اوراکل BPM کاربران تجاری منظم را قادر می سازد تا فرایندهای کسب و کار خود را با ارائه BPM Process Composer اوراکل، یک ابزار کسب و کار مبتنی بر وب مبتنی بر مشارکتی، طراحی کنند و مدیریت کنند. با استفاده از کامپوزر، کاربران کسب و کار می توانند تمام جنبه های برنامه BPM را از فرآیندها به فرم ها، قوانین، داده ها و حتی معیارهای کسب و کار برای داشبورد تعریف کنند. کامپوزر یک کاربر کسب و کار را قادر می سازد به سرعت در حال ساخت برنامه پردازش با استفاده از خدمات سرویس های اضافه شده توسط فناوری اطلاعات، فرآیندهای کاری را توسعه می دهد. این پلت فرم با یکپارچگی بین ابزارهای کسب و کار و فناوری اطلاعات مبتنی بر متامودل مشترک BPMN 2.0 است که منجر به همکاری بهتر با واحدهای تخصصی کسب و کار و واحد IT می شود.

مدل سازی کسب و کار در BPM و همینطور معماری کسب و کار مدیریت فرآیند کسب و کار اوراکل باعث سبک سازی فرآیند تهیه معماری کسب و کار را فراهم می کند که باعث می شود تا پروژه های BPM با استراتژی کسب و کار را با درنظر گرفتن اهداف، اهداف و استراتژی ها، پیوند دادن آنها به زنجیره ارزش و همچنین فرآیندهای کسب و کار . گزارش های معماری کسب و کار مانند KPI Heat Map به اولویت بندی ابتکارات BPM کمک می کند تا KPI های مرتبط با فرآیندهای کسب و کار عملیاتی را به طریقی به ارزش زنجیره های سازمانی اضافه کنند.

تماس با ما

تهران - شهران - فلکه دوم - خیابان یکم - خیابان شیخ الاسلامی - پلاک یک - واحد یک

---

درباره ما

شرکت فناوران هوشمند کارنو بعنوان یکی از معدود شرکت های فعال در حوزه پیاده سازی نرم افزار با استفاده از تکنولوژی شرکت اوراکل بوده و بیشترین تجربه ما در زمینه فعالیت با ابزارهای Oracle ADF – Oracle BPM و Oracle Database می باشد